Folkeoplysningsudvalget

Her kan du læse om medlemmerne af Folkeoplysningsudvalget i Nordfyns Kommune.

Udvalget består af følgende medlemmer:

  1. Formand: Jan Erik Henriksen, Stenløkkeparken 70, 5450 Otterup Jan_erik_henriksen@hotmail.com
  2. Næstformand: Mogens Jørgensen, Bredbjergvej 64, 5462 Morud mijoergensen@outlook.dk
  3. Poul Erik Larsen, Fjællebrovej 25, 5471 Søndersø formand@dch-nordfyn.dk
  4. Bente Nicolaisen, Havrekær 36, 5474 Veflinge pingomor@gmail.com
  5. Carsten Juhl, Dunhammervænget 19, 5450 Otterup carstenjuhl@kfumscout.dk
  6. Jørgen Møller, Adelgade 126, 5400 Bogense joergen@moeller.mail.dk
  7. Thomas Drue, Havesvinget 26, 5450 Otterup havesvinget26@mail.dk
  8. Henrik Svensson, Fresiavænget 26, 5450 Otterup henrik@svensson-dk.dk
  9. Connie Sebjerg, Sebjergvej 11, 5450 Otterup sebjerg@nielsen.mail.dk
  10. Kaj Andersen, Rs. Nielsensvej 64, 5471 Søndersø Kaj-vera@email.dk
  11. Mette Landtved-Holm, Krogsbøllevej 94, 5450 Otterup, melah@nordfynskommune.dk
  12. Ole Taustrup Hansen, Ignekærvænget 10, 5450 Otterup, oth@nordfynskommune.dk
  13. Anette Lykke Jensen, Rs. Nielsensvej 62, 5471 Søndersø alj@nordfynskommune.dk

Personlige stedfortrædere er valgt som følger: 

  1. Thomas Egebjerg Pedersen, Stenløkkeparken 12, 5450 Otterup tep@pc.dk
  2. Gitte Overgaard, Davinde Bygade 16, 5220 Odense SØ gitte@aof-oestfyn.dk
  3. Hanna Bonnesen, Odensevej 15, 5471 Søndersø k.bonnesen@mail.dk
  4. Bjarne Andersen, Savværksvænget 9, 5474 Veflinge bja@veflingenet.dk
  5. Anders Larsen, Havrevænget 22, 5471 Søndersø anderslarsen412@hotmail.com
  6. Navn ikke offentliggjort
  7. Bent Hjortebjerg, Agertoften 6, 5450 Otterup benthjortebjerg@gmail.com
  8. Michael Lorentzen, Gyvelvænget 5, 5450 Otterup mil@danishagro.dk
  9. Betina Hansen, Holemarken 36, 5450 Otterup smed36@c.dk
  10. Aase Lundsgaard, Tevringevej 61, 5462 Morud nordfyn@lof.dk 
  11. Navn følger
  12. Annette Allesø, Havreløkken 50, 5450 Otterup, aas@nordfynskommune.dk
  13. Helle Waagner, Bøgevej 6, 5400 Bogense, hwa@nordfynskommune.dk
Siden blev sidst opdateret 31.07.2019 af indholdsansvarlig RIKKLA